Fotowoltaika - darmowy prąd ze słońca.
1520 kWp
Moc zainstalowanych instalacji PV


Projekt, instalacja, budowa i montaż systemów fotowoltaicznych


Inwestycja w odnawialne źródła energii staje się coraz bardziej popularna, a zmieniające się przepisy Unii Europejskiej sprawiają, że także instytucje rządowe oraz samorządowe w coraz większym stopniu wspierają te działania. Nasza firma realizuje wykonanie projektu oraz montaż paneli fotowoltaicznych dostosowanej do potrzeb naszych klientów przede wszystkim na obszarze Małopolski.

Opłacalność instalacji paneli fotowoltaicznych

Zdecydowanie się na tę formę odnawialnych źródeł energii niesie za sobą wiele korzyści. To przede wszystkim możliwość niemal całkowitego zredukowania rachunków za wykorzystywanie energii elektrycznej, gdyż dobrze dobrany system pozwoli spokojnie spełnić zapotrzebowanie każdego budynku. Co więcej, uzyskane nadwyżki w okresie letnim pozwalają na wykorzystywanie ich zimą, gdy nasłonecznienie i produkcja prądu tym samym jest mniejsza. Możliwości skorzystania z dofinansowania czy ulg podatkowych pozwalają na zwiększenie opłacalności inwestycji.

Wykonywane działania

Zapewniamy kompleksowe usługi w ramach całego procesu uzyskania możliwości wytwarzania prądu na własne potrzeby. Zapewniamy bezpłatny audyt oraz konsultacje, w trakcie których wybieramy najkorzystniejszą propozycję, a następnie realizujemy projekt oraz montaż systemów fotowoltaicznych. Udostępniamy także bardzo przydatną aplikację mobilną, dzięki której możliwe jest zarządzanie systemem, a także uzyskiwanie pełnych parametrów dotyczących ich pracy.

Zróżnicowanie klientów

Zmieniające się przepisy sprawiają, że montaż paneli fotowoltaicznych jest opłacalny dla licznego grona klientów. Wykonujemy te działania chociażby dla właścicieli domów jednorodzinnych, ale także na innych obiektach na terenie posesji, w tym na garażach, budynkach gospodarczych, ale także zakładach przemysłowych. Instalacja paneli fotowoltaicznych jest przez nas przeprowadzana w ciągu maksymalnie 3 dni. Zajmujemy się nie tylko samym montażem, ale także przygotowujemy formalności, które należy załatwić w zakładzie energetycznym.Copyrights © 2020 Solaret systemy fotowoltaiczne